25 березня 2015 р.

Філігранна творчість: малюнки, вирізані з паперу


Кажуть, талановита людина талановита в усьому. До 33 років француз Аурел Раббіш (Aurel Rubbish) встиг спробувати себе в ролі музиканта і вуличного художника, проте ось уже 4 роки присвячує весь вільний час паперовому карвінгу, створюючи запаморочливі малюнки.

Художнє різьблення по паперу - популярний напрям у сучасному мистецтві. Раніше вже розповідала про лаконічні творіння Лізи Родден, неймовірно складні композиції, створені художницею Мод Уайт, і сповнені романтики мініатюри від Дмитра та Юлії DreamPapercut.
Аурел Раббіш має свій неповторний стиль: в його малюнках нескладно знайти «відгомони» стріт-арту, американського поп-сюрреалізму і тату-дизайну. Багатошарові «мереживні» зображення він створює за допомогою ножа, клею і, звичайно ж, паперу. Все інше - спритність рук і ніякого шахрайства.
Його роботи різні за розміром: від метрових творінь до кишенькового формату. Їх можна побачити у швейцарських художніх галереях і в паризьких підворіттях, де папір починає рватися тут же, як тільки малюнок прикріплений до стіни. Люди, квіти, комахи - все це об'єднується польотом фантазії автора. Часто Аурел вдається до квазірелігійних мотивів: це можуть бути руки, складені в молитві, або череп, прикрашений трояндами.

Як справжній вуличний художник, Аурел Раббіш шукає оригінальні ідеї для своїх проектів, наприклад, серія останніх робіт нагадує малюнки з блокнота молескін. Художник зізнається, що малюнки балончиком не давали йому такої можливості для самовираження, яку він отримав після того, як почав працювати з папером. Зараз він упевнений в тому, що нарешті знайшов своє справжнє покликання.   

Немає коментарів:

Дописати коментар