15 березня 2015 р.

Вишиванки від Караванської


Показ колекції вишиванок Оксани Караванської відбувся в Українському Національному Музеї у Чикаго
Український Національний Музей в Чикаго заснований в 1952 році з метою всебічнопопуляризувати українську культуру в США. Показ вишиванок Оксани Караванської став преамбулою до масштабної етновиставки "Стильне століття шляхетного одягу", яка експонувалась в музеї з жовтня 2014 року.Вишиванки від Караванської сама дизайнерка називає "кутюрними", бо вони поєднують старовинні рукотворні техніки оздоблення з сучасними тканинами та кроєм.


Вишиванки дійсно дуже цікаві, справді авторські, дизайнерські. Єдиний недолік - фото з показу геть не гламурні. Тому зроблено кілька колажів вишиванок на фоні видів Чикаго.


У Чикаго досить потужна українська діаспора, яка вболіває за події в Україні й усіляко підтримує нас. на самому ж показі Караванської також не обійшлося без відлуння тривожних подій: у фіналі дефіле разом з моделями вийшли двоє хлопців-майданівців, які перебували на лікуванні у Чикаго. Також на демонстрованих вишиванках коло серця з'явилися символічні червоні атласні стрічки.Джерело: фешн-блог Мирослава Мельника

Немає коментарів:

Дописати коментар