10 березня 2015 р.

Браслет з бісерного "хутра"Основою для виробу слугує сітка. У представлених виробах використовувався бісер 8/0 і в сітці від ключової до ключової бісеріни набрано не 5, а 3 бісерини. Необхідно врахувати, що пришите повітряне намисто ("воздушка") ще трохи розширить виріб. На сітку, на мій погляд, немає сенсу брати дрібний бісер, хоча спочатку при розробці даної технології я пробувала пришивати на сітці з бісеру 12/0.
Сплівши сітку, кінці заправляємо.Окремо в'яжеться воздушка.
Я прийшла до висновку, що товщина волосіні може бути і менше, ніж на звичайне повітряне намисто. Закінчивши в'язати воздушку, залишаємо кінець довшим - ним і будемо пришивати воздушку до сітки. На браслет йде 5-7 м. Готової воздушки (це, до речі, для представлення вартості роботи по браслету приблизно довжина воздушки на шию).
Пришивання намиста.
Вводимо голку в саму крайню кутову бісерину сітки, витягаємо голку з кінцем волосіні до упору - поки початок воздушки не впреться в сітку. Далі набираємо на голку 3 петлі з воздушки. Це нагадує наметочним шов в шиття (в одну петлю голку вводимо зверху, в наступну - знизу) - тобто щоб ці 3 петельки гармошкою нанизати на голку. Далі вводимо голку в місце попереднього виходу і проходимо 2 бісерини. У підсумку нам необхідно вийти на діагональну лінію сітки.Повторюємо те ж саме:


Думаю можна крокувати і через 3 бісеріни. А можна, напевно, спробувати і через 4 - експрес-варіант пришивання воздушки. Можуть бути комбінації з отаких «згустків» - набрати на голку якомога більше петельок. На поворотах (тобто по крайках браслета) я набирала по 2 петельки. Це щоб браслет в результаті не сильно розширився.
На фото нижче видно стібки пришивання (воздушка тут навмисне витягнута вгору для наочності).Тут прошито 2 діагоналі:


Що стосується відколів каменів - рекомендую захоплювати їх голкою при нанизуванні 3 петельок. Це і надійніше, і дірок в ськолах не видно. Великі компоненти або компоненти, в необхідності яких ви сумніваєтеся, можна пришити окремо після розшивки всього браслета.
Наприкінці всі браслети у мене трохи зігнулися (стали трохи опуклими), що, на мій погляд, зробило браслет округлим.
Браслети виходять дуже м'якими, гнучкими й «живими».Джерело: http://www.neizvestniy-geniy.ru/trainings/r8/t154/

Немає коментарів:

Дописати коментар