6 березня 2015 р.

Бісероплетіння - повітряне намисто

 Ось таке повітряне намисто ми будемо робити. Майстер-класів з "воздушки" в інтернеті багато, але у кожної майстрині вони різні і тому хочу розповісти як їх робить Юлечка Клят.
 Для початку зберемо в купку матеріал з якого будемо робити намисто. У Юлі білосніжний чеський бісер №11, №8, №6 (2-ох видів) і трохи відколів місячного каменю.
 Набираємо бісер і відколи на волосінь у випадковому порядку. Волосінь не відривати !!!!
 Беремо ось такий великий гачок. На Юлиному номер не вказаний, але для порівняння вона поклала поруч гачок 2. Тобто, беремо найбільший, який можемо знайти.
І починаємо в'язати. Петлі не затягуємо, ну і з таким величезним гачком це навряд чи вийде. Юлечці  не подобаються повітряні намиста, в яких 1 бісерина в петлі. Вона робить 3 - 4 бісеринки, якщо бісеринка велика (№6), тоді її можна пров'язати і одну в петлі.
На цьому фото краще видно, як це робиться.
Потім робимо на дошці розмітку шпильками і збираємо намисто.
Ось так.
Збираємо петельки гачком і пов'язуємо їх. Потім надягаємо ковпачок і закриваємо застібкою.
Гачок просовуємо в усі петлі намиста, потім вводимо голку між петельками і гачком, робимо вузлик і так кілька разів (ще хочу сказати, що перш ніж почати в'язати гачком повітряні петлі, Юля залишає на початку роботи сантиметрів 40 волосіні. І в кінці роботи теж залишає волосінь, ось її і протягуємо в голку для скріплення повітряних петель).


А потім одягаємо ковпачок, кінці волосіні протягуємо в отвір ковпачка і одягаємо бісеринки або намистинки.


Ось таке повітряне намисто вийшло.
Елемент ближче.
Велике спасибі Юлечці за майстер-клас. Джерело: Ярмарка майстрів.
І ще кілька фото повітряного намиста. Полюбуйтесь на цю красу. Я просто у захваті! 
Немає коментарів:

Дописати коментар